W 1932 Walenty Kłyk założył firmę. Składała się ona z dwóch zakładów. Zatrudniał 100 osób. Marzył, żeby to, co zapoczątkował było z taką sama pasją kontynuowane. Teraz, 83 lata później, nadal jesteśmy tak samo znaną i cenioną firmą. Przyczyniła się do tego praca trzech pokoleń naszej rodziny. To pasja, zaangażowanie i fachowość doprowadziły nas do tego miejsca.

Historia

Początkowo zajmowaliśmy się produkcją konstrukcji stalowych i urządzeń technicznych. Przez blisko 83 lata działamy nieprzerwanie na polskim rynku. W tym czasie stworzyliśmy wiele własnych, unikalnych rozwiązań technicznych. W latach 70. poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję kotłów gazowych i przyczep samochodowych.
Kilka lat później Stanisław Kłyk, syn założyciela firmy, podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji bram wjazdowych i ogrodzeniowych, która okazała się ogromnym krokiem naprzód w historii firmy.

W 1989 wystawiając się na Targach Poznańskich podszedł do niego teraźniejszy prezes firmy Hörmann, Krzysztof Horała i zaproponował współprace. Zgodziliśmy się bez wahania i teraz jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów tej firmy.

Pomimo długiej obecności na rynku nasza firma nie stoi w miejscu, wciąż się rozwijamy i szkolimy. Wszystko po to, żeby nasze produkty były jeszcze lepsze.

Przez wiele lat zdobyliśmy uznanie kilku pokoleń, nasze doświadczenie to nasz największy atut i gwarancja zadowolenia klienta.

BIEŻĄCA DZIAŁALNOŚĆ

Obecnie Firma Kłyk jest jednym z największych producentów i dystrybutorów bram i systemów parkingowych. Nasze produkty od wielu lat działają w całym kraju, nasze bramy zabezpieczają Wasze domy i dzięki nam możesz spać spokojnie. Jesteśmy również największym Autoryzowanym Partnerem firmy Hörmann na Polskim rynku, w naszej ofercie znajdziesz większość produktów tej renomowanej firmy.

Zaufała nam także włoska firma Bennica, producent automatyki do bram, której jesteśmy jedynym przedstawicielem na całą południową Polskę.

Zajmujemy się produkcją systemów ogrodzeniowych w tym:

  • bram dwuskrzydłowych
  • bram przesuwnych
  • bram kompaktowych
  • bram wielkogabarytowych i hangarowych
  • systemów parkingowych
  • a także małych elementów architektonicznych

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasze bramy wykonywane są z produktów najwyższej jakości metali. Automatyka w naszych bramach to części włoskiej firmy Bennica.

Na wszystkich etapach produkcji, prowadzimy dokładną kontrolę jakości.

Zaufało nam wielu klientów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji bramek, bram i ogromnych bram do hangarów to gwarancja tego, że nasze produkty są niezawodne i świetnie działają, między innymi na lotnisku Katowickiego Aeroklubu.

Nasi pracownicy to wyszkolona grupa ludzi, którzy wciąż się doskonalą. Robimy to wszystko dla zadowolenia i satysfakcji korzystania z produktów firmy Kłyk.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Firma Kłyk oferuje produkty najwyższej jakości, czego najlepszym dowodem są opinie naszych zadowolonych klientów.

CERTYFIKATY I ATESTY

Przez wiele lat działalności firma Kłyk zdobyła wiele certyfikatów i atestów, które potwierdzają najwyższą jakość naszych produktów.

PERSONEL

Nasz personel to najlepsi ludzie i najlepiej wykwalifikowani specjaliści, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Dbamy o to żeby wszyscy wiedzieli co robią, i wciąż podwyższali swoje umiejętności przez system szkoleń.